Ніж Складний Спінер Blue
128 в наявності
Прикольна іграшка з функціональним лезом заточеним з однієї сторони.
Можна використовувати як ніж для не складних задач та просто крутити в своє задоволення, легкий, компактний, поміститься в будь-яку з ваших кишень.
Спінер на підшипниках, крутиться довго, не тормозить.
Матеріал корпуса- алюміній. Накладки під пальці для спінера – пластик, з ямкою для кращого утримання.
Клинок із нержавіючої сталі із замком лайнер лок, для зручного користування. Підпружинений, без люфтів!
В закритому положенні добре збалансований.
Характеристики:
– Бренд:
– Загальна Довжина: 155 мм
– Довжина клинка: 65 мм
– Товщина клинка: 2.3 мм
– Фініш клинка: Фарба
– Тип клинка:Spear Point
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Шайби, Напівавтоматичний
– Марка Сталі: 5Cr13 Mov
– Твердість Сталі: 55-56 HRC
– Матеріал руків’я: Метал
– Колір руків’я: Синій
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 73 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.1 кг |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 3 см |
| Довжина | 155мм |
| Довжина клинка | 65мм |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Твердість сталі | 55-56HRC |
| Матеріал ручки | Метал |
| Вага | 73г |



















