Ніж складний Череп сірий
24 в наявності
Окрім красивого дизайну ніж має хорошу форму та надійний замок Frame Lock. Поєднання
готичної стилістики з обробкою в Стоуновош додає напрочуд моторошного зовнішнього вигляду. Руків’я із металу з посиленнями у вигляді міцних лайнерів. Викид клинка здійснюється двома способами: Плавник на обусі клинка та шпеньок з обох боків леза.
Характеристики:
– Загальна Довжина: 204 мм
– Довжина клинка: 87 мм
– Товщина клинка: 3 мм
– Фініш клинка: Black Stonewashed
– Тип клинка: Drop point
– Тип замка: Frame Lock
– Механізм: Шайби
– Марка Сталі: 5CR13MOV
– Твердість Сталі: 56-57HRC
– Матеріал руків’я: Сталь
– Колір руків’я: Темно-сірий
– Вага: 165 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Довжина | 204мм |
| Довжина клинка | 87мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56-57HRC |
| Вага | 165г |












