Ніж складний Karda J070 Black
7 в наявності
Karda J070 – фліпер, що не підведе.
Геометрія клинка та руків’я має чітко виражені лінії, що додає лаконічності дизайну. Ніж не тільки стильний, а й неймовірно міцний. Це поєднання не так часто можна зустріти в одному ножі. Товщина клинка 3.5 мм комбінується з товстими стальними лайнерами та не менш міцними накладками з G10 та бекспейсером, який ще сильніше посилює конструкцію. В осьовому вузлі присутній підшипник, який разом з масивним клинком дає користувачу легке та чітке відкриття і не менш приємне закриття однією рукою.
На клинку використовується інструментальна сталь D2 з гартуванням 60HRC, яка давно закріпилась на ринку завдяки своїй надійності та простоті в обслуговуванні.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 208 мм
– Довжина клинка: 88 мм
– Товщина клинка: 3.5 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Drop Point
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 60HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 164 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.25 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 208мм |
| Довжина клинка | 88мм |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 60HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 164г |




