Ніж складний Karda D009 Desert Eagle Black
Артикул:1508
В наявності - 30
30 в наявності
Karda D09 – масивний складний ніж, що не боїться важкої роботи. В ножа товстий обух та міцний замок. Накладки виконані з G10 та армовані стальною рамою. Плавне та чітке відкривання забезпечує підшипниковий механізм.
Характеристики:
– Загальна Довжина: 211 мм
– Довжина клинка: 91 мм
– Товщина клинка: 4 мм
– Фініш клинка: Sandblasting
– Тип клинка: Drop Point
– Тип замка: Liner-Lock
– Механізм: Підшипник
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 59-60HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Вага: 179 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.25 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 211мм |
| Довжина клинка | 91мм |
| Товщина обуху | 4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 60HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 179г |




