Ніж складний Karda D046 Black
Артикул:1513
В наявності - 23
23 в наявності
Karda D046
Хороша якість та обробка, сталь на клинку D2, осьовий підшипник – все, як повинно бути.
Компактні розміри автоматично занесли ніж до розряду щоденних.
Ніж може похвалитися цілком прийнятними розмірами, вибуховим фліпом і прекрасною ергономікою.
Характеристики:
– Загальна Довжина: 193 мм
– Довжина клинка: 83 мм
– Товщина клинка: 3 мм
– Фініш клинка: Stonewash
– Тип клинка: Drop Point
– Тип замка: Liner-Lock
– Механізм: Підшипник
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 59-60HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Матеріал чохла: немає
– Вага: 138 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 193мм |
| Довжина клинка | 83мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 58-59HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 138г |




