Ніж складаний Ruike P875-SZ
Немає в наявності
Ruike P875-SZ призначений для тих, хто в захваті від варіанту M875-TZ, але при цьому віддають перевагу сталі 14C28N і ручці зі сплаву 420. Ефектна складна модель, в якої є гравіювання у вигляді орнаменту з жимолостю. Жимолость за традицією вважається символом добрих побажань. У ножі є захисний механізм BetaPlus, який запобігає випадкове закриття клинка.
Ніж буде добре служити активним і діяльним людям: дачникам, туристам, мисливцям, рибалкам, мандрівникам та іншим категоріям осіб. Його приємний дизайн 100% привертатиме на себе увагу.
Характеристики:
– Бренд: Ruike
– Загальна Довжина: 208 мм
– Довжина клинка: 89 мм
– Товщина клинка: 3.5 мм
– Фініш клинка: Sandblasting
– Тип клинка: Drop Point
– Тип замка: Frame lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: 14C28N
– Твердість Сталі: 59HRC
– Матеріал руків’я: Сталь 420
– Колір руків’я: Сірий
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 140 г
Гарантія – п’ять років.
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 см |
| Бренд | Ruike |
| Довжина | 208мм |
| Довжина клинка | 89мм |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість сталі | 58-60HRC |
| Матеріал ручки | 420 steel |
| Вага | 140г |












