Ніж складаний Ruike P801-G
Немає в наявності
Опис складаного ножа Ruike P801-G:
Модель Ruike P801-G — це переосмислення бестселера бренду, складаного ножа P801-SF. Ця версія зберегла всіма улюблений дизайн конструкції з профілем клинка Drop Point, але стала ще ергономічнішою та зручнішою у використанні завдяки вдосконаленому руків’ю та зниженій вазі, яка дорівнює всього 86 грамам (замість 120 грамів у базового інструмента).
Характеристики:
Клинок: Виготовлений зі шведської сталі Sandvik 14C28N, розробленої спеціально для ножової промисловості. Ця марка поєднує в собі міцність та високу корозійну стійкість. Загартований до твердості 57-59 HRC.
Поверхня клинка: Оброблена методом галтування (stonewash), що надає поверхні матовість та приховує відбитки пальців та інші пошкодження.
Чорне покриття металу: Привносить унікальність у загальний дизайн.
Відкривання: За допомогою шпенька або плавця, інтегрованого з обох боків клинка.
Довжина ножа у відкритому вигляді: 200 мм.
Замок: Механізм Frame Lock.
Руків’я: Комбінований матеріал — з одного боку нержавіюча сталь, з іншого — ударостійкий склопластик G10.
Цей ніж — ідеальний супутник для туризму, кемпінгу та щоденного носіння.
Характеристики:
– Бренд: Ruike
– Загальна Довжина: 200 мм
– Довжина клинка: 86 мм
– Товщина клинка: 3.1 мм
– Фініш клинка: Black Stonewashed
– Тип клинка: Drop Point
– Тип замка: Frame lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: 14C28N
– Твердість Сталі: 59HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Олива
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 86 г
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Бренд | Ruike |
| Довжина | 200мм |
| Довжина клинка | 86мм |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 14C28N |
| Матеріал ручки | Сталь+G10 |
| Твердість сталі | 57-59HRC |
| Вага | 86г |












