Ніж складаний Ruike P108-SF
1 в наявності
Ніж Ruike P108-SB — це надзвичайно якісний складний ніж, виготовлений майже виключно з нержавіючої сталі. Його простий, але елегантний дизайн із структурованою металевою рукояткою робить його чудовим варіантом для повсякденного носіння. Розглянемо деталі:
-Клинок:
Виготовлений зі сплаву 14C28N, який є одним з найкращих для кухонних ножів та інших, що мають частий контакт з водою.
Має високу опірність до корозії та твердість близько 58-60 HRC, що забезпечує довготривалу стійкість заточування.
Ріжуча кромка ножа гладка і простягається по всій довжині.
Товщина клинка — 3,1 мм.
Руків’я:
Виготовлена з менш твердої сталі 3Cr14N, але має відмінну стійкість до корозії.
Характеристики:
– Бренд: Ruike
– Загальна Довжина: 210 мм
– Довжина клинка: 88 мм
– Товщина клинка: 3.1 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Clip Point
– Тип замка: Frame-lock + Beta Plus lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: 14C28N
– Твердість Сталі: 58-60 HRC
– Матеріал руків’я: 3cr14n
– Колір руків’я: Сірий
– Вага: 130 г
Цей ніж — не лише надійний і міцний, але і дуже зручний у використанні. Він стане відмінним супутником як у місті, так і на природі.
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Бренд | Ruike |
| Довжина | 210мм |
| Довжина клинка | 88мм |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість сталі | 58-60HRC |
| Матеріал ручки | 3Cr14N |
| Вага | 130г |















