Ніж складаний Ruike P108-SB
Немає в наявності
Ніж Ruike P108-SB
Чорне матове покриття, досягнуте шляхом шліфування Stone washed.
Руків’я виготовлена з сталі 3cr14n, що має відмінну стійкість до корозії.
Чорне покриття, також відшліфоване тим же способом, що і лезо ножа.
Основний замок лінійний Frame Lock.
Додатковий замок “Beta Plus” Safety Lock.
Забезпечують надійне утримання клинка у відкритому стані.
Характеристики:
– Бренд: Ruike
– Загальна Довжина: 210 мм
– Довжина клинка: 88 мм
– Товщина клинка: 3.1 мм
– Фініш клинка: Black Stonewashed
– Тип клинка: Clip Point
– Тип замка: Frame-lock + Beta Plus lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: 14C28N
– Твердість Сталі: 58-60 HRC
– Матеріал руків’я: 3cr14n
– Колір руків’я: чорний
– Вага: 118 г
Додаткова Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був виготовлений
Гарантія: 5 років.
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Бренд | Ruike |
| Довжина | 210мм |
| Довжина клинка | 88мм |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість сталі | 58-60HRC |
| Матеріал ручки | 3Cr14N |
| Вага | 118г |









