Ніж складаний Ruike Hussar P121-G
1 в наявності
Ніж Ruike Hussar Р121 – це цікава модель зі складним механізмом відкривання, яка поєднує якість виготовлення і оригінальний дизайн.
Такий ніж стане чудовим вибором для повсякденного носіння та активного відпочинку на природі. Його дизайн і функціональність роблять його універсальним і зручним для різних завдань.
Характеристики:
– Бренд: Ruike
– Загальна Довжина: 215 мм
– Довжина клинка: 88 мм
– Товщина клинка: 3.5 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Trailing Point
– Тип замка: Liner Lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: 14C28N
– Твердість Сталі: 58-60 HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Олива
– Вага: 127 г
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Бренд | Ruike |
| Довжина | 215мм |
| Довжина клинка | 88мм |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість сталі | 58-60HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 127г |








