Ніж складаний Civivi Brazen C2023F
Немає в наявності
Ніж Civivi Brazen C2023F – це високоякісний складаний ніж з декількома цікавими особливостями:
Лезо:
Форма танто з високим ступенем шліфування, що забезпечує акуратність роботи та максимальну зручність різання.
Гострий кінчик ідеально підходить для завдань, які потребують підвищеної точності.
Спеціальний сплав леза робить заточування надзвичайно легким, а підшипник забезпечує швидку та плавну роботу.
Механізм розкривання:
Відкривається за допомогою фліпера або плавника для великого пальця.
Матове сріблясте покриття на матеріалі D2 надає стильного вигляду.
Ручка:
Виготовлена з матеріалу Micarta зі скелетизованими вкладками, має приємну текстуру та добре лежить у руці.
Простий та ергономічний дизайн з виїмками для вказівного пальця та захисною пластиною для безпеки.
Замок Liner Lock надійно фіксує лезо.
Характеристики:
-Загальна Довжина: 203мм
-Довжина клинка: 88мм
-Товщина клинка: 3мм
-Марка Сталі: D2
-Твердість Сталі: 59-61HRC
-Рукоятка: Micarta
-Вага: 103г
| Бренд | Civivi |
|---|---|
| Довжина | 203мм |
| Довжина клинка | 88мм |
| Колір | Коричневий |
| Марка сталі | D2 |
| Товщина обуху | 3мм |
| Твердість сталі | 59-60HRC |
| Вага | 103г |



