Ніж фіксований Columbia Black
22 в наявності
Надійний фіксований ніж для туристичних і господарських задач. Оптимальна довжина клинка дозволяє комфортно працювати з продуктами, мотузками, деревиною та виконувати табірні роботи. Конструкція фултанг забезпечує міцність та довговічність, а алюмінієві накладки додають жорсткості й сучасного вигляду. Збалансована вага робить інструмент зручним як для тривалої роботи, так і для використання в польових умовах.
Характеристики:
Бренд: Columbia
Загальна довжина: 260 мм
Довжина клинка: 140 мм
Товщина клинка: 4 мм
Ширина клинка: 30 мм
Фініш клинка: Фарба
Тип клинка: Drop Point
Марка Сталі: 7Cr13MoV
Твердість Сталі: 56 HRC
Матеріал руків’я: Алюміній
Колір руків’я: Чорний
Вага: 250 г
❗️❗️❗️На даній моделі можливі сліди потертостей на фарбі❗️❗️❗️
| Weight | 0.3 кг |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 12 × 5 см |
| Довжина | 260мм |
| Довжина клинка | 140мм |
| Товщина обуху | 4мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56HRC |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Вага | 250г |





