Ніж Columbia 2528B Olive (Кресало та точилка в комплекті)
Артикул:1278
Немає в наявності
Немає в наявності
Columbia 2528А
Ніж із масивною формою та матовим покриттям, що підкреслює практичність і витривалість у використанні.
Руків’я з рельєфною текстурою забезпечує надійний хват, а продумана конструкція робить ніж зручним для щоденних задач і використання на природі.
В комплекті кресало та точильний камінь.
Характеристики:
– Чохол: пластик
– Довжина: 330мм
– Клинок: 190мм
– Обух: 2.5мм
– Вага: 330г
– Сертифікат є
| Weight | 0.3 кг |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 5 см |
| Довжина | 330мм |
| Довжина клинка | 190мм |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Твердість сталі | 56-57HRC |
| Матеріал ручки | ABS+гума |
| Вага | 330г |
| Чохол | ABS |




