Ніж метелик вигнутий (Тренувальний) Grey
Артикул:1403
В наявності - 1
1 в наявності
Стильний тренувальний метелик для безпечного відпрацювання фліпів і трюків без ризику порізів. Клинок без заточки, що дозволяє відпрацьовувати техніку. Руків’я зі сталевими накладками з отворами для зменшення ваги та кращого балансу. Надійна конструкція й приємна маса забезпечують контроль під час обертання. У комплекті передбачено чохол для транспортування.
-Загальна Довжина: 231 мм
-Довжина клинка: 100 мм
-Товщина клинка: 2.8 мм
-Марка Сталі: 5Cr13
-Твердість Сталі: 56HRC
-Руків’я: Stainless Steel
-Вага: 158 г
-Чохол: так
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Довжина | 231мм |
| Довжина клинка | 100мм |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 158г |
| Чохол | Нейлон |









