Ніж метелик Танто Colorful ( Тренувальний )
Артикул:1397
В наявності - 6
6 в наявності
Стильний тренувальний метелик для безпечного відпрацювання фліпів і трюків без ризику порізів. Клинок без заточки, що дозволяє відпрацьовувати техніку. Руків’я зі сталевими накладками з отворами для зменшення ваги та кращого балансу. Надійна конструкція й приємна маса забезпечують контроль під час обертання. У комплекті передбачено чохол для транспортування.
Характеристики:
.-Загальна Довжина: 230мм
-Довжина клинка: 94мм
-Товщина клинка: 3мм
-Марка Сталі: 3Cr13MoV
-Твердість Сталі: 54-55 HRC
-Рукоятка: Сталь
-Вага: 136г
-Чохол: текстиль
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Довжина | 230мм |
| Довжина клинка | 94мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Твердість сталі | 54-55HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 136г |
| Чохол | Текстиль |










