Складний ніж Ontario RAT 1 Toxic Green
Немає в наявності
Легенда серед ножеманів за дуже доступною ціною. Практично ідеальний ніж на кожен день.
Продумана ергономіка рукояті дозволяє використовувати ніж із максимальною зручністю. У руці ніж лежить як влитий, причому як при прямому так і при зворотньому хваті.
Форма ножа виключає ймовірність зісковзування долоні на ріжучу кромку.
Клинок зроблений зі сталі AUS-8, яка добре тримає заточування і легко правиться.
У відкритому положенні фіксується замком типу Liner-lock. Спуски від обуху. Двосторонній шпиньок і переставна кліпса роблять ніж універсальним як для правші, так і для шульги.
Характеристики:
– Бренд: Ontario
– Загальна Довжина: 225 мм
– Довжина клинка: 90 мм
– Товщина клинка: 3.5 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Drop point
– Тип замка: Liner-lock
– Механізм: Шайби
– Марка Сталі: 440C
– Твердість Сталі: 58 HRC
– Матеріал руків’я: G10+steel
– Колір руків’я: зелений
– Матеріал чохла:немає
– Вага:163 г
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Довжина | 225мм |
| Довжина клинка | 90мм |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Твердість сталі | 58-59HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 163г |



