Складний ніж “Небесний Дракон”
Артикул:1188
В наявності - 16
16 в наявності
Складень, що привертає увагу.
Гарна форма, практичний кут леза, рельєфне руків’я та справжня сталь, яка ніколи не підведе. Підпружинений механізм, що дає приємні враження від користування інструментом.
Характеристики:
– Загальна Довжина: 230 мм
– Довжина клинка: 90 мм
– Товщина клинка: 2.5 мм
– Фініш клинка: Black Stonewashed
– Тип клинка: Trailing point
– Тип замка: Liner-lock
– Механізм: Шайби, Напівавтоматичний
– Марка Сталі: 8Cr14MoV
– Твердість Сталі: 57-58 HRC
– Матеріал руків’я: Сталь
– Колір руків’я: Темно-сірий
– Вага: 220 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Довжина | 230мм |
| Довжина клинка | 90мм |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56-57HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 220г |



