Ніж фіксований Kobun Silver (B131)
Артикул:892
В наявності - 13
13 в наявності
Легкий та збалансований фікс з клинком у формі Танто.
Профіль ножа повністю повторює модель Cold Steel Master Tanto за винятком більш тонкого клинка для зручності носіння.
Рукоятка виготовлена з міцного та комфортного утримання еласто-полімеру Kray-Ex
У комплекті поставляються спеціальні пластикові піхви Secure-Ex
-Загальна Довжина: 250мм
-Довжина клинка: 135мм
-Товщина клинка: 3мм
-Марка Сталі: 7CR17MOV
-Твердість Сталі: 58HRC
-Рукоятка: ABS
-Вага: 105г
-Чохол: Пластик
– Сертифікат є
| Weight | 0.25 кг |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 12 × 4 см |
| Довжина | 250мм |
| Довжина клинка | 135мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Твердість сталі | 58HRC |
| Матеріал ручки | ABS |
| Вага | 105г |




