НІж туристичний Olive 2918B
27 в наявності
Компактний та легкий фіксований ніж, з прогумованим руків’ям. Легкість інструменту забезпечується тонким клинком та руків’ям з пластику та гуми, що чудово справиться з різом. Завдяки спускам від середини клинка ніж буде впевнено не тільки різати, а й стругати. А серейторне заточування допоможе з шнурками, дротами та тканиною.
Оптимальні ширина руків’я та леза дають свободу в рухах та надійно утримуються як в голій руці, так і в рукавицях.
Ніж постачається в піхвах із пластику, що можна повісити на ремінь чи гачок. Утримується в чохлі впевнено, без зайвих люфтів чи шансів випасти із нього при транспортуванні.
Характеристики:
-Довжина: 250 мм
-Довжина клинка: 120 мм
-Довжина ручки: 130 мм
-Товщина клинка: 2.5 мм
-Ширина клинка: 30 мм
-Сталь: 5cr15MoV
-Твердість: 56HRC
-Вага: 130 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.25 кг |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 12 × 5 см |
| Довжина | 250мм |
| Довжина клинка | 120мм |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Твердість сталі | 56HRC |
| Матеріал ручки | ABS+гума |
| Чохол | ABS |
| Вага | 130г |





