Ніж складний Karda Neptun Blue&Gold D040
Артикул:1211
В наявності - 14
14 в наявності
Масивний ніж “Neptun”
Ніж виконаний в футуристичному дизайні. Деталі якісно підігнані та оброблені.
Механізм викиду клинка на підшипнику, сталь на Лезі – D2.
Руків’я також виконано зі сталі.
Вага ножа -255 г
Надійний та дійсно брутальний ножик.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 230 мм
– Довжина клинка: 100 мм
– Товщина клинка: 3 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Drop point
– Тип замка: Liner-lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 58-60 HRC
– Матеріал руків’я: Сталь
– Колір руків’я: Синій
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 255 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.3 кг |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 4 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 230мм |
| Довжина клинка | 100мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 58-59HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 255г |




