Ніж Складаний Karda J097 lime green handle drop blade
58 в наявності
Надзвичайно тонкий та легкий кишеньковий ніж. Справиться з поставленими задачами на різання на відмінно, тому, що оснащений клинком довжиною 90 мм та сталлю D2, гартованою до 60 одиниць по HRC. Враховуючи бюджет – це ідеальне поєднання для пересічного користувача. Руків’я із пластику ABS та посиленням у вигляді сталевих лайнерів дають хорошу міцність конструкції.
Для плавного відкриття клинка служить підшипниковий механізм.
Вага інструменту всього 40 г! В комплекті бонусом отримаєте чохол з кріпленням на ремінь.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 202 мм
– Довжина клинка: 91 мм
– Товщина клинка: 2.5 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Drop point
– Тип замка: Liner Lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 60-61 HRC
– Матеріал руків’я: ABS
– Колір руків’я: Зелений
– Вага: 40 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.1 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 202мм |
| Довжина клинка | 91мм |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Ширина клинка | 11мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 60-61HRC |
| Матеріал ручки | ABS |
| Вага | 40г |






