Ніж складний Karda J013 Black
Артикул:1532
В наявності - 18
18 в наявності
Зручний та компактний фліпер.
Міцна конструкція, підшипник в осьовому вузлі.
Відмінний кишеньковий ніж, що займе мінімум місця, та не буде боятись важких задач.
Замок Liner Lock.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 160 мм
– Довжина клинка: 65 мм
– Товщина клинка: 3 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Sheepfoot Blade
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 60HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Вага: 95 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 160мм |
| Довжина клинка | 65мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 58-59HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 95г |



