Ніж Складний Karda J008 Black
22 в наявності
Повнорозмірний універсальний туристичний ніж. Не залишить байдужим нікого завдяки продуманій ергономіці та функціоналізму.
Оптимальний розмір леза у формі Drop Point та високими спусками дозволяють впевнено різати будь-що.
Плавник на лезі чудово доповнює підшипниковий механізм відкриття та водночас виступає впевненим обмежувачем для ваших пальців при роботі.
Декоративні різьблення вздовж руків’я підкреслюють дизайн та форму ножа.
Яскравий Бекспейсер, в якому присутній отвір для темляка гарно виділяється серед конкурентів.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 204 мм
– Довжина клинка: 85 мм
– Товщина клинка: 4 мм
– Фініш клинка: Фарбоване
– Тип клинка: Clip Point
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 60HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 120 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 204мм |
| Довжина клинка | 85мм |
| Товщина обуху | 4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 60-61HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 120г |




