Ніж Складний Karda D051 Damascus Tanto
23 в наявності
Масивний, важкий, надійний. Повністю сталевий інструмент, що впевнено себе почуває у важкій роботі. Текстурне руків’я, виготовлено способом лиття. Підшипник у вузлі при такій вазі виконує свою роботу на відмінно, плавний хід як при відкритті, так і під час закриття.
Фіксація леза за допомогою Frame Lock, що унеможливлює випадкове закриття. Простота та вишуканість.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 210 мм
– Довжина клинка: 89 мм
– Товщина клинка: 3 мм
– Фініш клинка: Дамаск
– Тип клинка: Tanto
– Тип замка: Frame lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: Damascus Steel
– Твердість Сталі: 60 HRC
– Матеріал руків’я: Сталь
– Колір руків’я: Чорний
– Вага: 165 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.3 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 210мм |
| Довжина клинка | 89мм |
| Товщина обуху | 4мм |
| Марка сталі | Damascus steel |
| Твердість сталі | 60HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 166г |




