Ніж складний Karda J149 Green
2 в наявності
Елегантний, тонкий, легкий, точний. D2 сталь з гартуванням до 60HRC. При товщині клинка у 3.2 мм його ширина складає лише 1 см, та зведення в 0.8 мм – це унікальне поєднання надійності та легкості різу. Обух ближче до вістря звужений, в ножа близькі до ідеалу проникні властивості.
Накладки на сталевому руків’ї виконані з міцного та надійного матеріалу – G10.
Товщина ручки 13 мм. Відмінний варіант для компактних месенджерів, займає мінімум місця та ваги.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 196 мм
– Довжина клинка: 90 мм
– Товщина клинка: 3.2 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Tanto
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 60HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Олива
– Вага: 92 г
| Weight | 0.3 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 4 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 196мм |
| Довжина клинка | 90мм |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Ширина клинка | 10мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 60HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 92г |



