Ніж Складний Karda J130 Black
25 в наявності
Складний ніж Karda J130 підходить для виконання завдань широкого діапазону складності. Інструментальна сталь D2 на клинку, підшипник у вузлі, накладки G10 з цупкою структурою – все це перевірені часом матеріали, що залишать приємні враження від користування ножем.
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 212 мм
– Довжина клинка: 91 мм
– Товщина клинка: 3.5 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Drop point
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 59HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 120 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 210мм |
| Довжина клинка | 90мм |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 58-59HRC |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 115г |




