Ніж складний “Лапа Дракона” сірий
25 в наявності
Цей ніж має зручні розміри та вагу, і стане надійним помічником у різних ситуаціях. Марка сталі 7cr13mov вказує на добру корозійну стійкість та зносостійкість. Твердість 55-57 HRC гарантує гостроту та довговічність клинка. Відмінний вибір для тих, хто шукає непересічний дизайн на хорошу функціональність!
Характеристики:
– Загальна Довжина: 210 мм
– Довжина клинка: 85 мм
– Товщина клинка: 2.5 мм
– Фініш клинка: Black Stonewashed
– Тип клинка: Drop Point
– Тип замка: Шайби, Напівавтоматичний
– Механізм: Liner-Lock
– Марка Сталі: 7Cr13MoV
– Твердість Сталі: 55-57 HRC
– Матеріал руків’я: Сталь
– Колір руків’я: Темно сірий
– Матеріал чохла: немає
– Вага: 215 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.25 кг |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 см |
| Довжина | 210мм |
| Довжина клинка | 85мм |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56-57HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 215г |








