Ніж складаний Ruike P155-B black
Артикул:P155-B
В наявності - 1
1 в наявності
Ruike P155
Ніж з чудовою ергономікою та дизайном. Геометрія клинка дозволяє зручно нарізати, стругати і т.д. Руків’я виконане зі стальних лайнерів та накладок G10. На клинку хороша сталь 14C28N.
Характеристики:
– Бренд: Ruike
– Загальна Довжина: 213 мм
– Довжина клинка: 90 мм
– Товщина клинка: 3.5 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Clip Point
– Тип замка: Liner lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: 14C28N
– Твердість Сталі: 59HRC
– Матеріал руків’я: G10
– Колір руків’я: Чорний
– Матеріал чохла: Немає
– Вага: 145 г
| Weight | 0.25 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Бренд | Ruike |
| Довжина | 213мм |
| Довжина клинка | 90мм |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 14C28N |
| Матеріал ручки | G10 |
| Вага | 145г |











