Ніж метелик Bones D75 (Текстурна ручка)
Артикул:1222
Немає в наявності
Немає в наявності
Ніж метелик Bones D75 (Текстурна ручка)
Стильний фліппер, що поєднує красиву геометрію клинка та декоративні зелені вставки. Легкий, маневрений і добре збалансований для трюків та тренувань. Сталь 5Cr13MoV забезпечує базову зносостійкість і просте обслуговування, а надійна механіка гарантує стабільний «фідбек» при відкритті. Відмінна опція для EDC-ентузіастів і колекціонерів, які цінують дизайн з характером.
Довжина: 213мм
Довжина клинка: 90мм ( до упору )
Товщина обуху: 2.9мм
Сталь: 5Cr13MoV
Вага: 115г
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 см |
| Довжина | 213мм |
| Довжина клинка | 90мм |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56-57HRC |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Вага | 115г |
| Чохол | Нейлон |








