Ніж Ganzo G8012V2-DY Коричневий з паракордом
Немає в наявності
Виробник позиціонує модель Ganzo G8012V2-GY як ніж виживальника, оскільки вона має посилену конструкцію, яка витримує екстремально високі навантаження. Інструмент належить до нескладного типу ножів. Клинок переноситься і зберігається в спеціальних піхвах, які мають ряд додаткових функцій.
У комплект з ножем входять фірмові піхви, які мають доповнення у вигляді невеликого кресала, стропоріза і компактної пластини, що виконує функцію Точила, якщо під рукою немає повноцінного точильного каменю. Модель Ganzo G8012V2-GY має отвір під темляк і продається разом з паракордом.
Характеристики:
-Загальна Довжина: 243мм
-Довжина клинка: 113мм
-Товщина клинка: 5мм
-Марка Сталі: 8CR13
-Твердість Сталі: 57-59HRC
-Рукоятка: гума + ABS
-Вага: 349г
-Чохол: Пластик + Нейлон
| Weight | 0.4 кг |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 12 × 4 см |
| Бренд | Ganzo |
| Довжина | 243мм |
| Довжина клинка | 113мм |
| Товщина обуху | 5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Твердість сталі | 57-59HRC |
| Матеріал ручки | ABS+гума |
| Вага | 349г |





