Ніж Columbia 3538WA
34 в наявності
Ніж Columbia 3518WA
Масивний та гнучкий ніж фултанг конструкції, яким можна рубати та різати. Накладки виконані з гуми, що дозволить працювати навіть мокрими руками. Також між гумовими накладками та хвостовиком знаходяться ABS проставки білого кольору, які виконують не лише декоративну роль, але й зміцнюють жорсткість конструкції.
Це доступний варіант мачете, яке з легкістю справиться з різними чагарниками та невеликими брусками дерева. Дуже практичний інструмент в походах чи табірних роботах.
Характеристики:
-Довжина: 338 мм
-Довжина клинка: 198 мм
-Товщина обуха: 2.8 мм
-Ширина клинка: 47 мм
-Сталь: 5cr15MoV
-Твердість 56-57HRC
-Вага: 285 г
-Чохол: нейлон
| Weight | 0.35 кг |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 4 см |
| Довжина | 338мм |
| Довжина клинка | 198мм |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Твердість сталі | 56-57HRC |
| Матеріал ручки | ABS+гума |
| Вага | 285г |
| Чохол | Текстиль |













