Ніж складний Karda J013 Silver
Артикул:1533
В наявності - 18
18 в наявності
Міцна конструкція, підшипник в осьовому вузлі.
Відмінний кишеньковий ніж, що займе мінімум місця, та не буде боятись важких задач.
Замок Frame Lock
Характеристики:
– Бренд: Karda
– Загальна Довжина: 160 мм
– Довжина клинка: 65 мм
– Товщина клинка: 3 мм
– Фініш клинка: Satin
– Тип клинка: Sheepfoot Blade
– Тип замка: Frame lock
– Механізм: Підшипники
– Марка Сталі: D2
– Твердість Сталі: 60HRC
– Матеріал руків’я: Сталь
– Колір руків’я: Сірий
– Вага: 95 г
– Сертифікат є
| Weight | 0.2 кг |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 см |
| Бренд | KARDA |
| Довжина | 160мм |
| Довжина клинка | 65мм |
| Товщина обуху | 3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість сталі | 58HRC |
| Матеріал ручки | 3Cr13MoV |
| Вага | 95г |




